У музеї солдатів Північної Кореї, загиблих на війні у складі армії рф, виставили трофейну українську техніку
Про це пише «Мілітарний».
Серед розміщеної на території музею техніки — танки Leopard 2A4 та M1A1 Abrams, бойові машини піхоти Marder, броньовані розвідувальні машини AMX-10RC, бронетранспортери VAB, а також бронемашини з підвищеним протимінним захистом, зокрема турецькі Kirpi.
Більше про музей у Північній Кореї
У жовтні 2025 року Північна Корея провела церемонію закладання фундаменту меморіального музею в Пхеньяні на честь своїх військовослужбовців, які загинули на війні проти України.
Тоді під час промови на церемонії Кім заявив, що Пхеньян «завжди буде з москвою», щоби підтвердити розвиток двосторонніх відносин, а також підкреслити роль його війська у війні проти України.
Напередодні спікер Держдуми росії В’ячеслав Володін приїхав до КНДР, щоб узяти участь у церемонії відкриття «меморіального комплексу та музею військових подвигів» у Пхеньяні в неділю, 26 квітня, та «вшанувати» північнокорейських військових, які воювали проти України в Курській області рф.
Після цього до КНДР також прибув міністр оборони росії Андрій Бєлоусов — він узяв участь в урочистому відкритті музею та поклав квіти разом із Кім Чен Ином до могил північнокорейських солдатів.
Комплекс остаточно відкрили 26 лютого — у день, який у КНДР називають «річницею звільнення Курська».
Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Північна Корея могла заробити до $14,4 млрд на участі своїх військ у російсько-українській війні та експорту зброї до рф.
Читайте нас в Telegram