Україна засуджує замах у Вашингтоні: заява Андрія Сибіги
Про це повідомляється на офіційній сторінці Міністра закордонних справ України Андрія Сибіги у X (Twitter)
Заява очільника МЗС
Андрій Сибіга висловив полегшення через те, що внаслідок нападу ніхто з високопосадовців не постраждав. У безпеці перебувають Президент США Дональд Трамп, віцепрезидент Джей Ді Венс та інші присутні. Міністр підкреслив, що такі акти насильства не мають виправдання.
Реакція соцмереж: заклики до миру та звинувачення
Допис міністра викликав неоднозначну реакцію (скриншоти дивіться у галереї). Частина користувачів солідарна з позицією України, залишаючи заклики «Ні насильству» та молитовні емодзі. Водночас під постом активізувалися провокатори, які намагаються безпідставно пов'язати інцидент з Україною або поширюють антисемітські карикатури та теорії змови, намагаючись знецінити серйозність нападу.
Раніше ThePublic повідомляв, що озброєний чоловік відкрив вогонь із дробовика на КПП готелю Washington Hilton, поранивши агента Секретної служби. Дональд Трамп, якого разом із Меланією Трамп негайно евакуювали із зали на 2600 гостей, назвав нападника «хворою людиною» та подякував охороні за мужність. Інцидент стався в тому самому готелі, де у 1981 році стріляли в Рональда Рейгана. Наразі офіційну вечерю скасовано, а розслідування триває.
Читайте нас в Telegram