Українські удари знищили біля Петербурга понад 60 тисяч тонн боєприпасів – Зеленський
Про це повідомив президент Володимир Зеленський.
Президент не уточнював, про які саме атаки мова, але 3 червня українські підрозділи вдарили по одному з найбільших нафтових терміналів на Балтійському морі в порту Санкт-Петербурга.
А за кілька днів, 6 червня, під ударом була військово-морська база Балтійського флоту РФ «Кронштадт» біля Санкт-Петербурга — одна з найстаріших у РФ. Там розміщені військові кораблі, підводні човни, навчальні центри, ремонтні доки та суднобудівні потужності.
Зеленський також розповів, що через загрозу ударів Росія почала перекидати системи ППО з регіонів до Москви та Керченського мосту — це підтверджують внутрішні російські документи, які отримали фахівці ГУР.
16 та 18 червня українські дрони били по Московському нафтопереробному заводу — за 500 кілометрів від українського кордону та за 15 кілометрів від Кремля. Другу атаку називають найбільшою атакою на російську столицю від початку війни.
Читайте нас в Telegram