Артем Мілевський звернувся до ексгравця “Барселони” через мовчання про війну
Про це Артем Мілевський сказав в інтерв’ю Sport.ua.
Артем Мілевський прокоментував мовчання білоруських спортсменів щодо російської агресії проти України.
За його словами, багато колишніх колег бачать його публікації з Києва, але майже ніхто з них особисто не написав і не висловив підтримки.
Мілевський заявив, що частина спортсменів з Білорусі не зрозуміє пережите українцями, доки сама не відчує подібного досвіду.
Кого він згадав
Під час розмови Мілевського запитали про Александра Глєба – колишнього футболіста “Барселони” та “Арсенала”.
У запитанні йшлося про те, що Глєб їздить до Росії та бере участь у виставкових матчах у країні-агресорі.
Мілевський відповів, що білоруські спортсмени бачать його сторіс із Києва, однак майже не реагують на те, що відбувається в Україні.
Артем Мілевський народився в Мінську, але на професійному рівні виступав за збірну України та більшу частину кар’єри провів у київському “Динамо”.
Після початку повномасштабної війни Росії проти України він неодноразово публічно підтримував Україну та коментував ситуацію в країні.
Александр Глєб – один із найвідоміших білоруських футболістів. У різні роки він виступав за “Штутгарт”, “Арсенал”, “Барселону” та збірну Білорусі.
Читайте нас в Telegram