Норвезька гуманітарна організація призупиняє розмінування в Україні після загибелі своїх співробітників на Херсонщині
Про це повідомили на сайті організації.
Унаслідок російського обстрілу села Новопетрівка загинули двоє працівників місії NPA, ще четверо постраждали. Один з них у важкому стані. Як загиблі, так і поранені — громадяни України.
В організації з посиланням на Херсонську ОВА зазначають, що російські війська вдарили ракетою «Іскандер».
NPA займається розмінуванням в Україні з 2022 року і є однією з десяти найбільших гуманітарних організацій в країні. Тепер організація призупинила роботу з міркувань безпеки.
«Ця атака показує, наскільки небезпечно бути гуманітарним працівником під час війни. На жаль, це частина тривожної тенденції: гуманітарні організації, такі як наша, захищені міжнародним правом, але стають мішенню все частіше. Зрештою, це впливає на цивільне населення, яке залежить від нашої допомоги», — заявив генеральний секретар організації Раймонд Йохансен.
Нагадаємо, що в середині червня ВМС України отримали від Нідерландів протимінний корабель “Генічеськ”.
Читайте нас в Telegram