Після тривалої хвороби померла телеведуча Тетяна Сивохо
Про смерть повідомила журналістка Леся Орлова, яка зазначила, що причиною стала онкологічна хвороба.
У Києві померла телеведуча Тетяна Сивохо - дружина покійного шоумена та ексдепутата Сергія Сивоха.
Про її смерть повідомила журналістка Леся Орлова. За її словами, причиною смерті стала онкологічна хвороба.
У своєму дописі Орлова написала, що Сергій Сивохо “був дуже живий”, і тепер так само важко усвідомити смерть Тетяни. Вона також зазначила, що Тетяна здавалася “невразливою” і “непереможною”, але, за її словами, за кілька місяців її “з’їв” рак, про який майже ніхто не знав.
Журналістка також повідомила, що після смерті Сергія Сивоха, потім його матері, тепер пішла з життя і Тетяна. За її словами, у родині залишився син, який ще зовсім молодий.
Орлова окремо написала, що Тетяна Сивохо пішла з життя в Києві і, наскільки їй відомо, проходила цей період “надзвичайно гідно, рішуче, незалежно та сильно”.
Сергій і Тетяна Сивохи познайомилися в Донецьку, коли вона працювала ведучою новин. Наприкінці 90-х вони одружилися і прожили разом понад 25 років.
У пари залишився син Сава. Він народився у листопаді 2000 року.
Що відомо про Сергія Сивоха
Сергій Сивохо помер у 54 роки через хронічну хворобу легень. Він пішов із життя в Німеччині.
Прощання з Сергієм Сивохом відбулося у Жовтневому палаці в Києві. Провести його в останню путь прийшли колеги по шоу “Ліга сміху”, зокрема Станіслав Боклан, Володимир Дантес та інші. Поховали Сергія Сивоха в рідному Донецьку.
Як повідомляв ThePublic, 29 березня помер артист Володимир Комаров, якого багато років знали за роботою в "Маски-шоу". У театрі повідомили, що причиною стала серцева недостатність, а відспівування заплановане на 1 квітня в Одесі.
Читайте нас в Telegram