Потяг Київ Ужгород зійшов з рейок на Львівщині після зіткнення з автокраном, двоє загиблих (оновлюється)
Зранку 1 травня у Львівській області поблизу села Любинці, неподалік Стрия, сталася аварія за участі пасажирського потяга сполучення Київ Ужгород.
За наявною інформацією, потяг зіткнувся з автокраном під час перетину залізничного переїзду. Унаслідок удару локомотив зійшов з рейок.
В «Укрзалізниці» зазначили, що причиною аварії стало порушення правил дорожнього руху водієм автокрана. Він виїхав на переїзд попри заборонні сигнали, після чого сталося зіткнення з поїздом.
Унаслідок аварії загинув машиніст потяга. Його помічник отримав тяжкі травми та перебуває в лікарні. Також госпіталізовано водія автокрана, за іншою інформацією він також загинув. Пасажири потяга не постраждали.
У компанії уточнили, що загиблий машиніст був ветераном, який повернувся з фронту і знову працював за фахом. В «Укрзалізниці» наголосили, що трагедія сталася через те, що водій автокрана виїхав на переїзд попри працюючу сигналізацію. Голова правління «Укрзалізниці» Олександр Перцовський повідомив, що на момент аварії в поїзді були лікарі, які намагалися надати допомогу машиністу, однак врятувати його не вдалося.Потяг оперативно відтягують, щоб відновити рух.