У Львові сталась стрілянина у квартирі багатоповерхівки, стрільця затримали
Про це повідомили у Нацполіції.
За її словами, на виклик прибув наряд спецпризначенців поліції, вони затримали стрільця. Зараз на місці працює слідчо-оперативна група.
Стрілянину у Львові влаштував 34-річний мешканець однієї з квартир будинку, який має ментальні порушення, повідомили в поліції області.

Чоловік стріляв з револьвера системи Флобер. Побачивши правоохоронців, він викинув зброю у вікно. Револьвер вилучили та скерували на експертизу. Стрільця доставили до спеціального лікувального закладу.
Читайте нас в Telegram