Лубінець повідомив про домовленості з Росією щодо військовополонених та зниклих безвісти
Про це Дмитро Лубінець повідомив у своєму Telegram-каналі.
Про що домовилися сторони
За словами омбудсмана, зустріч відбулася під час чергового обміну військовополоненими. Під час переговорів сторони погодилися продовжити взаємні відвідування українських і російських військовополонених, а також подальшу верифікацію українців, які перебувають у російському полоні.
Крім того, представники України та Росії обмінялися списками військовослужбовців, які вважаються зниклими безвісти, щоб перевірити інформацію про їхнє можливе перебування в полоні.
Обмінялися документами
Окремо сторони передали одна одній запити щодо отримання копій документів у межах цивільно-правових відносин. За словами Лубінця, роботу в цьому напрямку планують продовжити.
«Для мене головний результат — це допомога нашим громадянам: тим, хто перебуває в полоні, зниклим безвісти та їхнім рідним», — наголосив омбудсман.
Читайте нас у Telegram-каналі