Україна повернула чотирьох своїх моряків із судна, яке у квітні затримав Іран в Ормузькій протоці
Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ України Георгій Тихий у коментарі журналістам.
Громадяни України були членами екіпажу судна Epimonidas. Від моменту їхнього затримання МЗС, зокрема Департамент консульської служби, і посольство України в Греції підтримували контакт з родинами громадян, грецькою компанією-судновласником та причетними сторонами.
Тепер українців повернули з Ірану додому, зараз вони у безпеці зі своїми рідними. У МЗС зазначають, що стан їхнього здоров’я задовільний.
Читайте нас в Telegram