Мая Санду сьогодні у Києві: візит солідарності у 40-ві роковини Чорнобиля
Про це повідомляється на офіційній сторінці Президентки Молдови Маї Санду у Facebook
Дипломатичний візит у Києві
Ранок Маї Санду в українській столиці розпочався з обговорення питань регіональної безпеки та європейської єдності. Президентка підкреслила, що сьогоднішня присутність у Києві є символом непохитної підтримки України.
«Ми потребуємо такої ж єдності та рішучості сьогодні — щоб захистити мир у Європі. Місце Республіки Молдова — поруч із тими, хто обирає будувати, а не руйнувати», — заявила Мая Санду.
Спільна поїздка до Чорнобиля
Після завершення переговорів у Києві лідери держав вирушать до Чорнобильської зони відчуження. Ця поїздка присвячена вшануванню пам'яті ліквідаторів, чия самопожертва 40 років тому врятувала Європу від ще масштабнішої екологічної катастрофи.
Санду зауважила, що трагедія 1986 року довела: катастрофи не мають кордонів, тому міжнародна солідарність, прикладом якої став захисний конфайнмент над реактором, є єдиним способом подолання глобальних викликів.
Читайте нас в Telegram