Правоохоронці повідомили Коломойському про нову підозру — ЗМІ
Про це повідомляє видання «Бабель» з посиланням на джерела в правоохоронних органах.
Коломойського вже судять за кількома справами. Одна стосується виведення 9,2 мільярда гривень ПриватБанку.
Слідчі стверджують, що на початку 2015 року Коломойський, тоді ще голова Дніпропетровської ОДА, розробив схему, щоб незаконно отримати гроші банку. Він хотів профінансувати підконтрольну йому офшорну компанію і збільшити свою частку в банку.
В іншій справі слідчі підозрюють, що Коломойський у 2003 році замовив убивство юриста, директора юридичної компанії Сергія Карпенка. За даними правоохоронців, Коломойський замовив убивство, бо той не виконав вимоги анулювати й визнати недійсними рішення загальних зборів акціонерів відкритого акціонерного товариства. Події відбувалися в Криму, у Феодосії.
Нагадаємо, раніше Вищий антикорупційний суд задовольнив клопотання САП про екстрадицію ексголови правління Приватбанку Олександра Дубілета до України. Його звинувачують у причетності до розкрадання коштів фінустанови на суму 8,2 млрд грн напередодні її націоналізації
Читайте нас в Telegram