У Севастополі після нічної атаки стався масштабний блекаут
У тимчасово окупованому Севастополі в ніч на 24 червня після атаки по енергетичній інфраструктурі повністю зникло електропостачання.
Призначений Росією “губернатор” окупованого Севастополя Михайло Развожаєв заявив, що на атакованих об’єктах запровадили особливий режим. За його словами, фахівці оцінюють масштаби пошкоджень та працюють над відновленням електропостачання.
Через відсутність електроенергії вранці у місті не курсували тролейбуси. Дитячі садки перевели на особливий режим роботи, а батьків попросили по можливості залишити дітей удома.
За інформацією Telegram-каналу “Крымский ветер”, по головній електропідстанції Севастополя зафіксували щонайменше три влучання. Після цього на об’єкті спалахнула сильна пожежа, над містом піднявся густий чорний дим.
Зазначається, що електропідстанція ПС 330/220/110/35 кВ “Севастополь”, яка живить увесь Севастопольський енергорайон, є ключовим вузловим енергооб’єктом міста.
Також повідомлялося про удари по Балаклавській ТЕС. За даними місцевих джерел, жителі чули шість або сім вибухів у районі енергооб’єкта.
Окрім Севастополя, вибухи вночі лунали у Бахчисараї, Керчі та в районі гори Ай-Петрі. У Бахчисараї, за даними “Крымского ветра”, виникла пожежа на складах 133-ї окремої бригади матеріально-технічного забезпечення Чорноморського флоту РФ.
Напередодні в окупованому Криму вже запроваджували графіки віялових відключень електроенергії через пошкодження електромереж у кількох енергорайонах півострова.