У Чернівцях виявили масштабне розкрадання природного газу на 87,5 млн грн
У Чернівцях викрили схему незаконного відбору природного газу для роботи котельні. Зловмисники самовільно підключилися до газорозподільної мережі та використовували ресурс без обліку.
Про це повідомив голова правління НАК «Нафтогаз» Сергій Корецький.
За його словами, злочинці незаконно проклали газопровід до багатоквартирного будинку, самостійно підключилися до газорозподільної системи та фактично крали газ для роботи місцевої котельні.
Схему викрили фахівці з безпеки «Газмереж» та Нафтогазу. Усі матеріали передано до правоохоронних органів. Голова правління зазначив, що «Нафтогаз» вимагатиме компенсації завданої шкоди.
Збитки становлять, щонайменше, 87,5 млн грн. Корецький пообіцяв «незабаром» повідомити імена організаторів схеми.
«За нашими оцінками, щорічні збитки від крадіжок газу побутовими споживачами вимірюються мільярдами гривень. Це наслідок різноманітних схем і махінацій, з якими ми боремося та системно наводимо лад», – написав Корецький.
Нагадаємо, раніше повідомлялось, що на Київщині викрили незаконний видобуток підземних вод на понад 257 мільйонів гривень.
Читайте нас в Telegram