Біля Криму сталася серія землетрусів за кілька годин
Вранці 22 червня біля узбережжя тимчасово окупованого Криму зафіксували серію землетрусів. Найпотужніший із них мав магнітуду 3,8 бала.
Про це повідомив Головний центр спеціального контролю.
За інформацією фахівців, у районі Кримського півострова протягом кількох годин сталося чотири землетруси.
Перший підземний поштовх був зареєстрований о 5:09, далі сейсмічну активність фіксували о 5:27, 6:14 та 7:11.
Епіцентри всіх землетрусів знаходилися у Чорному морі приблизно за 13 кілометрів від узбережжя півострова. Осередки залягали на глибині від 16 до 25 кілометрів. Магнітуда підземних поштовхів коливалася від 3,3 до 3,8 бала.
«За класифікацією землетрусів відноситься до відчутних», – зазначили у Головному центрі спеціального контролю.
За даними місцевих телеграм-каналів, поштовхи відчувалися в різних районах Севастополя. Інформації про постраждалих чи руйнування наразі не надходило. Фахівці продовжують моніторинг сейсмічної ситуації в акваторії Чорного моря.
Читайте нас в Telegram