У “Київміськбуді” оновили наглядову раду після кризи компанії
Про це повідомили у “Київміськбуді”.
Наглядова рада ПрАТ “ХК “Київміськбуд” розпочинає роботу в оновленому складі.
21 квітня 2026 року відбулися загальні збори акціонерів товариства, на яких обрали нову наглядову раду у складі п’яти осіб.
До неї увійшли представники територіальної громади міста Києва:
Петро Пантелеєв;
Володимир Бондаренко;
Андрій Гудзь;
Олександр Міщенко;
Всеволод Комарницький.
Найближчим часом має відбутися перше засідання оновленої наглядової ради. На ньому оберуть голову ради.
Голова правління товариства Валерій Засуцький назвав оновлення наглядової ради черговим кроком до стабілізації роботи “Київміськбуду” після важкої кризи.
“Ми вітаємо новообраних членів наглядової ради. Це черговий крок на шляху стабілізації роботи Київміськбуду після важкої кризи, адже ефективне корпоративне управління – це наш фундамент довіри, запорука розвитку товариства і громади. Наразі ми взяли ситуацію під контроль і вже відновили будівництво об’єктів з високим ступенем готовності. Наше головне завдання – завершити роботи на усіх майданчиках. Ми будуємо не просто житло, ми будуємо нову систему відповідальності”, – зазначив Засуцький.
У компанії заявили, що сформована наглядова рада дозволить “Київміськбуду” зосередити ресурси на пріоритетному напрямі – завершенні будівництва об’єктів.
Як повідомляв ThePublic, «Укрзалізниця» отримає грантове фінансування на €54 млн у рамках спільного проєкту з Євросоюзом і Європейським банком реконструкції та розвитку.
Читайте нас в Telegram