Українські фехтувальники вибороли п'ять нагород на чемпіонаті Європи. Востаннє таке було ще у 2005 році
Про це повідомили у Федерації фехтування України.
На цьогорічному чемпіонаті Європи, який завершився у французькому Антоні, українські фехтувальники вибороли п'ять нагород: одне золото та чотири бронзи.
Єдину золоту медаль збірній України принесла 23-річна Ольга Сопіт у особистих змаганнях у жіночій рапірі. Ця нагорода стала історичною – це перший в історії титул української рапіристки на рівні Євро.
Ще одну нагороду до свого активу Сопіт додала у командних змаганнях в жіночій рапірі, де разом з Дарією Миронюк, Аліною Полозюк та Крістіною Петровою здобули бронзу, яка також стала першою в історії України у цій дисципліні.
Нагадаємо, раніше повідомлялось, що українська легкоатлетка Ярослава Магучіх перемогла на етапі «золотого» Континентального туру в нідерландському Хенгело. Вона подолала висоту в 1,94 метра.
Читайте нас в Telegram